Gezi Blog'u
Kurumsal İnternet Sitesi

Hakkımızda

1958’de Mehmet KESKİN tarafından kurulan Keskinoğlu Grup, bugün 3. kuşak yöneticileri öncülüğünde 4. kuşağıyla ticari faaliyetlerine ziraat, mobilya, perakende mağazacılık, gayrimenkul yatırımları, dayanıklı tüketim malzemeleri üretimi ve satışı alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

KESKİNOĞLU GRUP olarak benimsediğimiz ilkeler; inançlı olmak, azmetmek, sabırlı olmak, sebat etmek, çalışmak ve başarmaktır.

Keskinoğlu Grup ve yönetim ekibi olarak inanıyoruz ki; dürüstlük, bilimsellik, ulusal ve uluslararası değerlere saygılı olmak, yenilikçi, paylaşımcı, dinamik, güçlü olmak ve çağdaş metotlarla çalışmak, geleneklere bağlılık, geçmişten örnek alarak geleceğe güvenle bakmak, insana ve doğaya saygı duymak; uzun ömürlü, istikrarlı ve başarılı olan kurumların ve şirketlerin varlığının altın anahtarlarıdır. Keskinoğlu Grup “İnsana değer ver ki, insana hizmet et ki kurumun yaşasın” anlayışıyla insana hizmeti önceliği yapan ve ekonominin evrensel kurallarına göre icraat yapan  iktisadi bir kuruluştur.

Hedefimiz; uluslararası boyutlarda insana hizmet ilkesinin ışığında faaliyetlerimize yön vermek, insanlığa hizmet yolunda tüketici ihtiyaçlarını yenilikçi yaklaşımla ele almak; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin yakın takibi ile doğacak organizasyon ve icraatlar, yeni yatırımlarla oluşacak projeler  ile geleceğe emin adımlar ile yürümektir.

Keskinoğlu Grup olarak en büyük sermayenin insan olduğuna inanıyor, insan yetiştirmeye önem veriyoruz. Kalite, kapasite ve kâr unsurlarının, şirketlerin yaşamasındaki etkisinin farkında olarak dünya kaynaklarının israf edilmeden, çevrenin kirletilmeden değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz Keskinoğlu Grup yönetimi olarak, bütün şirketlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte icraatlarımızın her aşamasında, insanlığın huzuru ve gelişimini hedefleyen evrensel bir bilinçle, toplumcu, paylaşımcı, tüketici ve çalışanlarımız ve yönetim olarak bir bütünsel ekip faaliyetine inanan çalışma şeklini hayata geçiriyoruz.